ניקוי שטיחים– דורון קלין!

ניקוי שטיחים מתחיל אצל דורון

שנותן עבודה יסודית, אנשי המקצוע של דורון קלין יעניקו לכם את ההרגשה  שהשטיח שלכם חזר לימים הטובים. אנו בדורון קלין מצוידים במכשור מתקדם וחומרי ניקוי איכותיים, הצוות שלנו יגיע לביתכם וידאג להבריק את שטיחכם. אנו מתחייבים לתוצאות הטובות ביותר שניתן להשיג.

ניקוי שטיחים

שטיח מעניק יופי ואסתטיות לכל בית, אבל הוא מצבר של לכלוך,  ולכן יש להקפיד על ניקוי יסודי של השטיחים. השטיחיםצריכים ניקוי בתדירות גבוהה, טיפול מידי בכתמים, וגם כן טיפול וניקוי יסודי על ידי איש מקצוע כל כמה חודשים כדי לשמור על השטיח.

ניקוי שטיחים – איך מנקים את השטיח

יש להדגיש קודם על שאבית אבק, כיוון שהשטיח הוא פריט שחשוף מאוד ללכלוך, ועם חלוף הזמן הוא צובר חיידקים, לכלוך, אבק, וכתמי מזון .השטיח מעניק אלגנטיות לבית, וליצירתאווירהמשפחתית נעימה בסלון, או בכל חדר אחר. בתהליך הניקוי של שטיחים חשוב ורצוי לשים לב ולהקצות זמן לייבוש כדי לשמר את התוצאה לאורך זמן. העצה הכי חשובה היא שאיבה של אבק באופן קבוע, ולקרוא למומחה כדי לשמור על ניקיון של השטיח. לפני שמבצעים את שאיבת האבק, יש לוודות שהפילטרים של השואב נקיים.

במקרה שנוצרים כתמים על השטיחים שלכם אז מומלץ לפעול במהירות ולנקות את הכתמים מהר ככל האפשר. אם הכתם לא יורד במים  פושרים אז מומלץ להשתמש בחומץ, ולהימנע משימוש בחומרים כימיקלים אגרסיביים שעלולים לפגוע בצבע השטיח, ולהזיק לו. כדי לוודא שהחומר לא מזיק יש להשתמש בו על אזור קטן של השטיח כדי לראות את ההשפעה שלו, ואז מחליטים אם ממשיכים את השימוש בו או אם עוצרים אותו.

דורון קלין – מעבדה מקצועית ל ניקוי שטיחים

יש חשיבות רבה לביצוע ניקוי מקצועי למשטחים השונים בבית, ובמיוחד בשטיחים. דורון קלין היא מעבדה מנוסה לניקוי משטחים, שמשתמש בטכניקות והחומרים הכי חדשניים בתחום, כדי להעניק חיים חדשים למשטחים שלכם, וכדי לרענן אותם. לקבלת שירות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.

בחברה שלנו אנחנו מתמקדים בחידוש בדים וכסאות ,ומתמחים בניקוי שטיחים מכלהסוגים: סינתטי, צמר, או מעורב – תוך שימוש בחומרי ניקוי אורגנייםאיכותיים שלא יפגעו באיכות של השטיחים שלכם, ושלא גורמים לצבעים שלהם לדהות. אנחנו משתמשים בטכניקות ניקוי עם לחץ מים גבוהה, ושאיבה עוצמתית של הלכלוך, גם אם הוא נמצא עמוק בתוך השטיח שלכם.

דורון Clean – פתרונות ניקוי וחידוש מתקדמים

חברת דורון קלין נרשמה עסק בשנת 1999 נותנן מאז שירותים ופתרונות לניקוי ספות עור ובד, ניקוי מזרנים, ניקוי שטיחים מכל הסוגים, ניקוי משטחי עבודה וניקוי משרדי, תיקון ספות מעור, פוליש רצפות ועוד.

החברה פועלת בכל המגזרים .

 בעלת ותק וניסיון במתן פתרונות קשים.

שיטות העבודה יחודיות ואחת מהיסודיות ביותר תוך  שימוש בחומרים אורגניים מיוחדים– שהפכו את החברה לשם מותג!

צרו קשר עימנו עוד היום להצעת מחיר וייעוץ מקצועי

אולי תתענינו במאמר ניקוי שטיחים מקיר לקיר 

ניקוי שטיחים

ניסיון מקצועי

דורון קלין – חברה ותיקה ומנוסה מעל ל-20 שנים בתחום המעניקה פתרונות ניקוי מותאמים ללקוחות

שירות ללא פשרות

דורון קלין – ידועה במתן שירות מקצועי ואמין לקהל לקוחותיה, יחס אישי ובזמינות

מגיעים עד אלייך

דורון קלין – עובדת בפריסה ארצית, צוות מקצועי של החברה משרת את הלקוחות בכל חלקי הארץ

להצעת מחיר

ליעוץ בחינם התקשרו !