פוליש בתל אביב- רק עם דורון !

פוליש בתל אביב מה זה פוליש ? פוליש היא פעולה חשובה שמתמקדת בהברקת משטחים הפוליש מעניק לכל משטח ברק וחן, והוא שומר עליו מנזקים כמו שריטות או סדקים.

פוליש בתל אביב

לאיזה משטחים מתאים פוליש ?

פוליש מתאים לכל הסוגים של המשטחים והרצפות, כמו עץ פרקט, פורצלן, קרמיקה, ועוד.

 

פוליש בתל אביב – באיזה שיטות מתבצע הפוליש ?

לפני שעושים פוליש לוקחים בחשבון את סוג המשטח, ואז מתאימים את השיטה. משטחים שונים מצריכים שיטות שונות של פוליש. משטחים מעץ למשל מצריכים השקעה וזהירות רבה, כיוון שכמות מים גדולה, או חומר הברקה אגרסיבי, עלולים לנפח או לסדוק אותם, ולכן למשטחים כאלה בוחרים שיטות עם כמות מים קטנה מאוד, וחומרים עדינים ומתאמים לעץ. טיפול ברצפות קרמיקה או פורצלן קל יותר, אבל שמים לב לא לשרוט אותן, ולנקות היטב בין הרווחים, כי שם מצבר בדרך כלל הלכלוך.

חשוב לדעת גם כן שהשיטה תלויה בסוג הכתם או הלכלוך שנמצא על הרצפה. בדורון קלין אנחנו מציעים פוליש של משטחים בשיטות הכי טובות, בלי בזבוז של מים או אנרגיה, ותוך שימוש בחומרים טבעיים שישמרו על איכות המשטח שלכם, ושנחשבים לידידותיים לסביבה.

 

כל כמה זמן צריך לעשות פוליש ?

מומלץ לעשות פוליש מקצועי פעם אחת בשנה. אנחנו מציעים לכם גם כן לטפל בעצמכם באופן יומיומי במשטחים שלכם, לנקות אותם פעם אחת בשבוע, ולטפל מיידית בכתמים. העצה שלנו היא לנקות רצפות פרקט בעזרת פיסת בד לחה, עם חומר מתאים שניתן לרכוש בחנויות, ולא לשפוך מים. לגבי רצפות קרמיקה, ופורצלן, אין בעיה לנקות עם מים כי הן לא סופגות אותה. תקפידו על ניקוי הרווחים בין הרצפות, אתם יכולים להשתמש בסכין בין הרווחים, אבל יש להיזהר לא לשרוט את הרצפות. באתר שלנו תוכלו למצוא מאמרים רבים שמסבירים לכם על שיטות הניקוי.

 

פוליש בתל אביב

דורון קלין היא חברה מומחית בניקוי משטחים בדים ורצפות כבר למעלה מ 22 שנה חברת דורון קלין עובדת עם למעלה מ 20 חברות במגזר העסקי, כי על איכות מקצועיות ויסודיות אין מה להתפשר חברת דורון קלין פועלת בתחום הפרטי ומציעה מגוון שירותים בכל רחבי הארץ. 

אנחנו מתמחים בניקוי כל סוגי המשטחים, הברקה ופוליש, לפי דרישות הלקוחות שלנו.

 כדי לקבל מידע או הצעות מחיר אתם מוזמנים ליצור קשר.

לעוד טיפים ומאמרים היכנסו לבלוג של דורון לחצו כאן 

 

פוליש ווקס

ניסיון מקצועי

דורון קלין – חברה ותיקה ומנוסה מעל ל-20 שנים בתחום המעניקה פתרונות ניקוי מותאמים ללקוחות

שירות ללא פשרות

דורון קלין – ידועה במתן שירות מקצועי ואמין לקהל לקוחותיה, יחס אישי ובזמינות

מגיעים עד אלייך

דורון קלין – עובדת בפריסה ארצית, צוות מקצועי של החברה משרת את הלקוחות בכל חלקי הארץ

ליעוץ בחינם התקשרו !

להצעת מחיר