ניקוי רכב לפני מכירה מחיר החל מ 59 ש"ח

מלאו פרטים להצעת מחיר משתלמת

 

אתם מסתכלים על האוטו שברשותכם, אותו אתם רוצים למכור, ושואלים את עצמכם, האם אתם הייתם מוכנים לרכוש אותו במצבו היום..

 מלוכלך, עם ריח רע, פטריות ועובש על הריפודים, מלא בפירורים מכל הסוגים ובגדול… לא מזמין במיוחד.

אתם חושבים כל זה לרגע ומבינים שלמרות כל האיכויות של הרכב עצמו, רכב של חברה טובה, חסר תקלות, יחסית חדש, לא עבר הרבה קילומטרג׳, עם איך שהרכב נראה היום כנראה שלא הייתם רוכשים אותו בשביל עצמכם והולכים לראות את הרכב הבא ברשימה שמוצע למכירה.

אתם מבינים שניקיון פנים הרכב, ניקיון יסודי כולל של הרכב וגם של הריפודים, הם תנאי הכרחי למכירתו. 

הרי אף אחד לא ירצה לקנות רכב עם ריח רע , עובש ופטריות על הריפודים.

מזל שיש את חברת דורון קלין !

חברה המתמחה בשירותי ניקיון משטחים ובכל סוגי הריפודים.

חברת דורון קלין מציעה לכם ניקוי רכב לפני מחירה במחיר מצחיק שישאיר אתכם עם חשק לשמור את הרכב לעצמכם ולהחליט לא למכור אותו.

דורון קלין תבצע ברכבכם ניקוי יסודי ועמוק של כל הרכב ושכל כל הריפודים. הניקיון היסודי של חברת רון קלין, שונה בתכלית  מניקיון סטנדרטי אחר אצל מכוני השטיפה הרבים שפזורים בארץ.

אצל חברת דורון קלין, רכבכם יקבל טיפול 10,000!

הניקיון היסודי יתחיל בשאיבה עמוקה ויסודית של הריפודים ברכבכם על מנת להיפטר מהאבק ולהתחיל את הניקיון היסודי בסביבה נקייה יותר.

לאחר מכן, יבחר על ידי החברה החומר הנכון לניקוי ריפודי רכבכם, ויעשה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום על מנת להגיע לניקוי יסודי ועמוק ללא התפשרות, תוך שמירה על הריפודים הקיימים.

הניקוי היסודי יבריק ויצחצח את הריפודים הקיימים, יעלים עובש ופטריות אם קיימים, וישאיר ניחוח מרענן שיישאר לאורך זמן.

ניקוי רכב לפני מכירה הוא תנאי הכרחי לאנשים הרוצים למכור את רכבם, ודורון קלין מעניקים ללקוחותיהם ניקוי רכב לפני מכירה , יסודי ומעמיק במחיר נוח ושווה לכל כיס.

דורון קלין הינה חברה בעלת 23 שנות ניסיון, בעלת התמחות בניקוי משטחים ובניקוי כל סוגי הריפודים ללא יוצא דופן, משתמשת בציוד ובחומרים המתקדמים ביותר ומעניקה ללקוחותיה שירות מקצועי, יעיל ומסור.

חברת דורון קלין תיקון ריפודי רכב קרעים ושריטות

במידה ותרצו לתקן את הריפודים, או להחליפם , לפני מכירה או בשביל התרעננות אישית, חברת דורון קלין תשמח לעמוד לשירותכם, ומציעה את שירותיה המקצועיים גם בתיקון הריפודים ובהחלפתם הכללית לפי הצורך והרצון שלכם.

אז אם אתם לפני מכירת רכב, והנכם רוצים למשוך את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, לסגירת עסקה ודאית, ואינכם רוצים להוציא הוצאות מיותרות, אל תהססו וצרו קשר עם דורון קלין , שתעניק לכם ניקוי רכב לפני מחירה במחיר נהדר ונוח לכל כיס.

אל תתפשרו, בחרו רק בדורון קלין. וזכרו , ניקיון יסודי ומקצועי הוא המפתח למכירת רכב מוצלחת, רווחית ומהירה.

בנימה אישית…

חברת דורון קלין שמה את לקוחותיה בראש סדר העדיפויות מהיום הראשון שבו הוקמה החברה.

דורון קלין מעניקים לכל לקוח את המענה האידאלי ועברו ולא מאמינים במענה כללי וגנרי לכולם. לכן, דגלת בזיהוי נכון של החומרים ממנו עשוי הרכב ומתאימה עבורו את החומרים המתאימים לניקוי ואת הטכניקות הנכונות ביותר על מנת לנקות את הרכב באופן יסודי מהלי לגרום נזקים לריפודי הרכב.

אם אתם רוצים לבצע ניקוי רכב לפני מכירה מחיר נוח ושווה לכל כיס, אל תהססו והתקשרו עכשיו אל דורון קלין.

 

ניקוי רכב לפני מכירה מחיר

ניקוי רכב לפני מכירה מחיר

ליעוץ בחינם התקשרו !